You are here: / Hurtownia biżuterii sztucznej Lublin / Lustro do makijażu

Lustro do makijażu

Lustro do makijażu
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Lustro do makijazu (10)Prowadzisz salon kosmetyczny? Jesteś wizażystką albo charakteryzatorką? A może po prostu masz ochotę raz na jakiś czas zrobić sobie dobry make up?
Lustro do makijażu rodem z Hollywood to znakomity wybór do twojego domu. Przy stosowaniu wszelkiego rodzaju makijażu sprawdza się zdecydowanie lepiej niż zwykłe zwierciadła łazienkowe. Jego kluczem do sukcesu są odpowiednio zamontowane lampki stanowiące dodatkowe źródło światła. Dzięki nim twoja twarz jest zawsze równo oświetlona, co pozwoli uniknąć cieni skrywających fragmenty naszego odbicia. Nie bez znaczenia jest także barwa świetlna. Światło ze zwykłych żarówek może przekłamywać kolory. Tymczasem lampki, w które wyposażone jest lustro do makijażu dają neutralną barwę, dzięki czemu zawsze jesteś w stanie ocenić faktyczny odcień makijażu.
Taki sprzęt jest nieodzownym elementem wyposażenia każdej osoby profesjonalnie zajmującej się makijażem. Ale nawet jeśli nie jesteś zawodową kosmetyczką stojąc przed takim lustrem możesz poczuć się jak osoba pracująca w hollywoodzkiej fabryce snów.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE