You are here: / Amber hurtownia biżuterii / Oliwka dla dzieci Johnson

Oliwka dla dzieci Johnson

Oliwka dla dzieci Johnson
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

oliwka-dla-dzieci-johnson-5Oliwka dla dzieci

Używanie oliwki dla dzieci przyniesie korzyści każdej skórze. Zarówno dziecięcej jak i osób dorosłych. Oliwka rewelacyjnie wygładza szorstką skórę, idealnie nadaje się także do używania w trakcie masażu.
Oliwka dla dzieci Johnson użyta w czasie kąpieli, tzn. wlana do wody, nawilży skórę i będzie ją chronić przed wysuszeniem. Po kąpieli należy delikatnie osuszyć skórę ręcznikiem, bez jej pocierania.
Oliwka to kosmetyk dedykowany przede wrażliwej skórze niemowląt i dzieci. Jeśli nasze dziecko ma problemy z odparzeniami, na czystą i suchą skórę zaaplikujmy oliwkę. Odparzenia znikną bezpowrotnie.
Smarowanie po kąpieli delikatnej skóry dziecka oliwką sprawi, że jego skóra będzie bardzo sprężysta i miękka na długi czas oraz bardzo gładka.
Dorośli również mogą stosować oliwkę do codziennej pielęgnacji skóry. Jeśli przebywaliśmy długo na słońcu, a nasza skóra jest podrażniona, zaczerwieniona i nieprzyjemnie napięta, warto po wzięciu prysznica posmarować skórę oliwką dla dzieci. Zapewnimy sobie gładką skórę.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE