You are here: / Hurtownia biżuterii sztucznej Lublin / Peeling kawitacyjny – korzyści, wykonanie

Peeling kawitacyjny – korzyści, wykonanie

Peeling kawitacyjny – korzyści, wykonanie
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Dzięki nowoczesnym zabiegom ultradźwiękowym możliwe jest znaczne poprawienie stanu skóry. Do dyspozycji ma się w tej dziedzinie pełen wybór różnorodnych zabiegów, które w ofercie posiada praktycznie każdy dobry salon kosmetyczny.Urządzenia do ultradźwięków są dostępne zarówno w małych, jak i w dużych salonach.Odpowiedni sprzęt jest w stanie wykonywać wiele różnych zabiegów, gdy ustawi się w nim właściwy tryb oraz podłączy dopasowaną głowicę.

Najbardziej popularnym rodzajem zabiegu kosmetycznego realizowanego z użyciem ultradźwięków jest peeling kawitacyjny. Dzięki niemu możliwe jest osiągnięcie świetnych rezultatów na praktycznie każdym typie skory, przy różnych problemach, których chcieliby pozbyć się klienci.
Czym jest peeling kawitacyjny?

Peelingiem kawitacyjnym nazywa się zabiegi ultradźwiękowe, które wykorzystują wibrację ultradźwiękową, aby przede wszystkim dokonać oczyszczenia skóry z różnych zanieczyszczeń oraz martwych komórek. Proces peelingu kawitacyjnego polega na tym, że wytwarza się falę dźwiękową pęcherzyków wypełnionych gazem. Następnie w trakcie zabiegu pękają one oraz podwyższone ciśnienie i ciepło sprawia, że możliwe jest bezbolesne i bardzo dokładne oczyszczanie skóry, złuszczanie jej oraz usuwanie różnych wydzielin, toksyn.

Urządzenia do ultradźwięków są bezpieczne, bezdotykowe oraz przy tym sam zabieg jest całkowicie bezbolesny. Przebiega on przeważnie w kilku różnych następujących po sobie etapach, jeden zabieg to za mało, aby osiągnąć optymalne rezultaty, chociaż u niektórych jest to jak najbardziej widoczne. Rekomendowane jest odbycie do 5 zabiegów co tydzień.
Zalety peelingu kawitacyjnego

Peeling kawitacyjny posiada sporo korzyści i jest w stanie pomóc w wielu czynnościach:

oczyszcza skórę twarzy, dekolty i szyi;
wspomaga leczenie trądziku;
pozwala na usuwanie przebarwień i zmniejsza widoczność blizn;
działa jak lifting zmniejszając zmarszczki;
przygotowuje skórę do wielu innych zabiegów pielęgnacyjnych;
wygładza i nawilżą skórę twarzy;
poprawia metabolizm skóry.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE