You are here: / Hurtownia biżuterii srebrnej / Suknie ślubne Pronovias

Suknie ślubne Pronovias

Suknie ślubne Pronovias
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

suknie-slubne-pronovias-5Suknie ślubne z trenem

Suknie ślubne z trenem to trend, który po latach powoli zaczyna powracać. Jest to z pewnością jeden z najpiękniejszych typów sukni ślubnej, warto więc go rozważyć. Niestety nie do każdego rodzaju sylwetki pasuje, chociaż zastrzeżeń jest naprawdę niewiele.
Bardzo modne suknie ślubne Pronovias proponują tren, który wydaje się naturalnym przedłużeniem litery A. Jest dopełnieniem całej rozkloszowanej spódnicy, która nabiera objętości często dzięki układaniem w duże zakładki. Dzięki temu w czasie ceremonii tren ładnie ciągnie się po ziemi, ale gdy na czas weselnych tańców umocujesz go na kilku ozdobnych haftkach czy guzikach, sukienka nie straci fasonu i nadal będzie się przepiękne prezentowała.
Na suknie tego typu powinny zdecydować się przede wszystkim wysokie panny młode. Tren będzie tylko obciążał sylwetkę niższych i jeszcze je zmniejszał. Do sukien tego typu najlepiej wygląda idealna figura – wąskie biodra i płaski brzuch. Panie o obfitszych kształtach mogą niestety wyglądać w takiej sukni zbyt ciężko.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE