You are here: / Hurtownia biżuterii złotej / Tampony na noc

Tampony na noc

Tampony na noc
1 vote, 1.00 avg. rating (48% score)

tampony-na-noc-5Tampony na noc

Tampony na noc różnią się od innych tamponów większą chłonnością. Nie wyciekają tak jak tampony dzienne. Kobieta, która ich używa nie ma czym się martwić. Nie spotka ją rano czerwona plama na łóżku czy pobrudzone ubranie. Tampony na noc to czysty komfort i wygoda. Nie widzę z nimi problemów. Można im zaufać. W każdym wieku.
Tampony przeznaczone na noc nie oznaczają większej wielkości, mają specjalne rowki chłonne, dzięki czemu mają większą powierzchnię chłonną. Potrafią pochłonąć większą ilość krwi miesięcznej. Dzięki czemu nawet przez kilka godzin nie przecieknie. Tampony na noc to czysta ochrona. Poprawia samopoczucie, nie musimy się niczym martwić.
Kobiety, które potrzebują większej ochrony podczas snu, często w różnych pozycjach powinny używać tych tamponów. Są idealne w każdej pozycji. Są bezpieczne od pierwszej nocy okresu. Kobiety w każdym wieku  mogą z nich korzystać. Nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących wieku. Tampony na noc są strzałem w dziesiątkę jeżeli chodzi o ochronę na noc.

Polecamy także:

YOU MIGHT ALSO LIKE